Super Ona

Patrzysz w lustro i nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu? Chcesz zmienić swoje ciało, lecz nie wiesz jak się do tego zabrać?
Próbowałaś różnych diet, suplementów, porad z internetu, głodówek lecz bez rezultatów?  Poznaj mechanizm działania swojego ciała i uzyskaj wymarzone efekty.

Kobiecy organizm to arcydzieło. Jest bardziej złożony niż jego męski odpowiednik, dlatego też wymaga więcej uwagi. Dieta jest ważna, ale istnieją inne czynniki wpływające na jego ogólny stan, więc problem może leżeć gdzie indziej.
Kontroluj swoje zdrowie. Dzięki wiedzy z zakresu medycyny funkcjonalnej, poznasz swoje wcześniejsze błędy. Daj mi szansę, a udowodnię Ci że możesz prowadzić zdrowy tryb życia bez dotychczasowych wyrzeczeń. Wcześniejsze niepowodzenia to nie Twoja wina – po prostu nie miałaś odpowiednich narzędzi wiodących do celu. Odkryj właściwą ścieżkę, aby cieszyć się zdrowiem i wspaniałą sylwetką.

Pomogę Ci zlokalizować źródło Twoich problemów i osiągnąć założone cele.

Super On

Trenujesz, odżywiasz się prawidłowo, dbasz o siebie, a wciąż brak efektów?
Często miarą męskości jest sylwetka. To, jak widzimy się w lustrze bez wątpienia wpływa na nasze samopoczucie. Wiesz, że stać Cię na więcej, ale nie potrafisz zoptymalizować swoich działań? Wciąż masz coś sobie do udowodnienia, ale nie możesz się przełamać?

Zacznij stawiać fundamenty wymarzonej sylwetki, żeby czuć się lepiej z samym sobą. Spal tkankę tłuszczową i odsłoń mięśnie. Zobacz, jak to jest mieć więcej energii w ciągu dnia. A może problem tkwi w niewłaściwym poziomie hormonów? Nie martw się, pomogę Ci zoptymalizować ich poziom, efekty będą zaskakujące! Systematyczność i dyscyplina to podstawa, dzięki której osiągniesz swój cel. Uzyskasz wiedzę i plan działania, który pozwoli w pełni wykorzystać poświęcony przez Ciebie czas. 

Zaufaj mi – zajmuje się tym od lat.

Atleta

Pora wprowadzić Cię na wyższy poziom. Zainwestuj w siebie i zbierz owoce ciężkiej pracy. Wysoka forma fizyczna to podstawa w rywalizacji sportowej, ale to pewnie już wiesz. Masz problem z jej uzyskaniem? Czas to zmienić.

Zacznij swoją drogę do celu. Zaufaj mi, mam w tym doświadczenie.  Pomogę Ci ustalić plan żywieniowy i suplementacyjny

  • precyzyjnie zaplanowane posiłki przedstartowe
  • odpowiednio dobrane posiłki powysiłkowe w celu maksymalnej regeneracji
  • włączenie suplementacji, która pomoże Ci podczas rywalizacji
  • optymalne uzupełnienie energii na bieżąco podczas wysiłku
  • strategie nawadniania przed i po wysiłku

Dzisiejszy rynek suplementów obfituje w produkty, z których tylko niektóre przynoszą oczekiwane rezultaty. Nie trać pieniędzy na sprawdzanie obietnic producenta, postaw na potwierdzone naukowo substancje. Poczuj efekty ciężkiej pracy podczas rywalizacji sportowej, pokonując swoich rywali. Odkryj swój prawdziwy potencjał i zachwyć innych swoją formą.

Nie trać już więcej czasu.

Zobacz kompletną ofertę.

Pełen zestaw usług. Dostosuj do swoich potrzeb.

Wierzę, że pomogę Ci zmienić Twoje życie.

Start typing and press Enter to search